Logo MaM pici

Posunuli sme hranice predstavivosti…

Móda

22. januára 2020

Ešte nedávno sme privítali nový rok, ktorý sme sa rozhodli odštartovať vo veľkom štýle ako ste u nás zvyknutí. ,,S novým rokom prichádzajú nové veci” je myšlienka, na ktorej sme sa inšpirovali pri tvorbe nového projektu. Nový vzhľad, nová vlna, prémiová kvalita a handmade produkty sú základnými piliermi, na ktorých sme postavili novú kolekciu nesúcu názov CYBERTECH.

Produkty sme rozdelili do 3 kategórii, a to STANDART, PREMIUM a EXCLUSIVE. Do katégorie STANDART sa zahŕňajú produkty s väčším počtom kusov, ktoré prevažne obsahujú digitálnu potlač. Pre zmenu do kategórie PREMIUM zahŕňame produkty s obmedzeným počtom kusov, ktoré sú tvorené digitálnou potlačou a dizajnerskými doplnkami, a práve tie robia samotný produkt originálnym a jedinečným. A máme tu poslednú kategóriu EXCLUSIVE, ktorú tvoria jedinečné ONE PIECE kusy alebo produkty na objednávku.

Tak poďme si novú kolekciu CYBERTECH viac priblížiť.

Pri výbere celkového vzhľadu sme vsadili na skutočnú prémiovú kvalitu samotného textilu, aktuálne trendy a future look, ktorý je obohatený o nezvyčajné a originálne doplnky. Pri výrobe jednotlivých produktov sme si dali záležať na konkrétnych detailoch, ktoré vytváraju kvalitný a prepracovaný celok.

Pri výrobe rôznych prvkov a doplnkov sme sa rozhodli použiť nezvyčajné a výrazné farby a materiály, ako je napríklad umelá koža. Rozhodli sme sa pre textil s vyššou gramážou, ktorý je vyrobený zo 100% kvalitnej pradenej bavlny, ktorá pôsobí jemne na dotyk a nesie taktiež medzinárodne uznávaný certifikát udržateľnosti.

V každom prípade našich fanúšikov čakajú veľké a prekvapujúce zmeny aké tu ešte neboli. Termín dropu vám už v najbližších dňoch oznámime na našich sociálnych sieťach.

STAY TUNED!

+