Logo MaM pici

Tekashi69 sa zahráva s ohňom – na nákup zobral expriateľku známeho rapera Chief Keefa

Zaujímavosti

17. júna 2018

New York, New YorkTekashi 6ix9inevzal expriateľku svojho úhlavného nepriateľa nakupovať. V stredu 13. Júna postol na Instagram video s matkou Chief Keefoveho dieťata, Slim Danger.

 

“Ako to ide? Tu je Slim Danger,” hovorí vo videu. “Tu je matka Chief Keefoveho dieťata na výlete v New Yorku a hádajte čo? Ten ko*ot sa o svoje poj*bané deti vôbec nestará.”

“Ak sa nevieš postarať o svoje dievča sám, iní chlapi to urobia za teba,” vo videu dodáva 6ix9ine.

 

Po tomto úvode sa dvojica vo videu vyberá do Gucci obchodu, kde Tekashi ukazuje hrsť peňazí a nakupuje všetko, čo si Slim Danger zmyslí.

 

Videu predchádzalo varovanie na Tekashiho Instagrame, kde sľuboval že sa chystá “ukončiť niekoho kariéru.”

 

Inšpirácia k tomuto činu mohla prísť aj od rapera 50 Centa, ktorý v minulosti predviedol podobný kúsok s expriateľkou rapera Rick Rossa, Tiou Kempovou, v roku 2009, kedy sa ona a Rick súdili kôli výživnému pre ich dieťa. Po interview, ktoré Tia poskytla stránke ThisIs50.com, ju rapová legenda 50 Cent zobral nakupovať do Big Apple v New Yorku.

 

Fifty a Tekashi sa za posledný mesiac stali známou firmou. 12 Júna, Chief Keef obvinil rapovú megahviezdu z platenia ochranky pre 69, kým bol v Keefovom rodnom meste, kde si na sociálnych médiach robil z Chicagského rodáka otvorene srandu.

 

Na začiatku mesiaca, 6ix9ine dal Keefovi 48 hodín aby ho zabil, čo sa zjavne nepodarilo. Táto dvojica sa spolu naťahuje už niekoľko týždňov na Tweeteri a Instagrame.

 

 

+