Logo MaM pici

Je táto situácia naozaj vážna, alebo ju iba vážnou robíme?

Nezaradené

27. marca 2020

Momentálna situácia poháňa ľudí konať tak, ako sme to ešte za našu „dobu“ nikdy nevideli. Ľudia ostávajú doma, vyvarujú sa spoločnosti a taktiež obmedzujú veškeré nákupy a míňanie peňazí. Je táto situácia naozaj vážna, alebo ju iba vážnou robíme?

V prvom rade netreba brať túto situáciu na ľahkú váhu. Nebudeme tu písať opatrenia, ktoré máte dodržiavať, kedže si myslíme, že tým sú presýtené všetky média a všetci vieme, ako sa v týchto dňoch chovať. Nebudeme šíriť paniku, pretože i napriek tomu, že to nie je najľahšie obdobie, je stále niekoľko dôvodov na to, aby sme sa usmievali.

Existuje veľa možností, ako sa v domácej karanténe nenudiť. Prinášame pár tipov pre tých pravých MAMpicistov a MAMpicistky, ktorí majú túto situáciu v p+ci a stále sa vedia zabávať!

ONLINE PARTY

Od minulých týždňov sa rozšírila nová, futuristická forma zábavy, s ktorou Vám stačí len WiFi a party nálada! Áno, bavíme sa o takzvaných Online parties, kde hlavným cieľom je užiť si tanečný piatok aj v pohodlí domova! Takúto party sme zaznamenali aj u našich slovenských DJov a to DJ EKG a DJ Mairee, ktorý vysielali po celú noc a atmosféra bola taktiež skvelá.

ONLINE KONCERTY

Všetci vieme, že začalo obdobie, kedy sú koncerty a festivaly. Avšak, vzhľadom na to, čo sa deje, sa veľa akcií zrušilo. Interpretov to však nezastavuje, a takýto online koncert za symbolickú sumu si mohol zažiť už napríklad aj od Rytmusa! Nuž, uvidíme, na aký koncert si znova budeme môcť kúpiť lístok.

PODCASTY

Hovorené slovo taktiež nabralo istý fame. Na Spotify alebo Youtube nájdeš mnoho podcastov, ktoré Ťa nabudia pozitívnou energiou, alebo sa niečo nové naučíš!

KREATIVITE SA MEDZE NEKLADÚ…

A ak si vymyslel niečo, čím sa zabávaš ty a tvoja partia, napíš nám na mail info@mampici.com a možno ďalší článok bude o Tebe! ?

Na čo však netreba zabúdať je aj to, ako túto situáciu vnímať. Toto obdobie by nás malo naučiť istej zodpovednosti, trpezlivosti a taktiež disciplíne. Konečne máme čas aj na veci, ktoré v bežnom urýchlenom živote nestíhame. Využime tento priestor na kreativitu, odhodlanie a prekonávanie seba samého. Pretože práve teraz je to čas, kedy sa môžeme usmievať očami!

A už keď sa rozhodneš ísť von, ponúkame Ti na našom webe ochranné rúška, ktoré slúžia ako pomôcka výrazne zabraňujúca prieniku prachu, baktérií a vírusov do organizmu cez dýchacie cesty. Takže checkitout and stay safe, peace.

Tím MAMpici.

http://www.mampici.com

+