Logo MaM pici

Čo má MAMpici spoločné so značkami ako Thrasher? Viac, ako by si si myslel.

Móda

28. augusta 2018

V živote každej rýchlo rastúcej značky príde moment, kedy musí vymeniť “staré” za “nové”, aby sa adaptovala novým podmienkam. To sa týka celého brandu: zamestnanov, systému práce, ale aj napríklad textilu, strojov a stratégie. MAMpici sa napríkla podarilo vypracovať na level, kde si môže dovoliť používať rovnaký textil, ako napríklad Thrasher

 

A keď už sme pri tom Thrasheri, počas svojho pôsobenia sa im na ich ceste úspešne podarilo vyprodukovať množstvo hudobných albumov a súťaží, ktoré fungujú so silným menom až dodnes. Skratka a dobre, ak sa chceš posunúť, musíš rozšíriť obzory a hlavne priniesť luďom hodnotu. Redbull alebo Nike by tiež neboli ani zďaleka tak úspešní, keby sa nerozhodli priniesť hodnotu v podobe podporovania a sponzorovania športovcov a športových podujatí. Jedná vec, ktorú sa vo svete biznisu učíme stále dookola je, že je to o ľuďoch a o tom, akú hodnotu im môžeme priniesť. 

 

K podobnému záveru dospeli aj chalani v MAMpici. Po troch rokov znásobovania obratov a rozširovania komunity sa značka rozhodla, že je čas prejsť na niečo nové! Zvýšená hodnota vlastným brandingom a kvalitnejším textilom je len vrchol ľadovca! Už len to, že používajú rovnako kvalitný textil ako medzinárodné značky, napríklad Thrasher, hovorí o tom, že už to nieje len značka pra fanatikov rapu. Cieľom ich novej kolekcie FUCK MY LIFE je podľa ich slov dokázať ľudom, ako veľmi dôležitý je progress a naozajstná hodnotaDátum vydania kolekcie je stanovený na 1.9.2018, no predobjednávkový balík! FUCK MY LIFE BOX sa dá omrknúť už teraz. Celá redakcia sa nezávislo zhodla, že aj to málo, čo vidíme rozhodne vyzerá sľubne. Chalani mysleli na všetko a pripravili si pre každú objednávku BOXU špeciálnu ponuku v podobe limitovaného trika!

 

+