Logo MaM pici

Štýlový počas karantény?

Móda

19. mája 2020

Neslávne slávny vírus, ktorý už pre istotu nie je potrebné menovať, nám počas karantény vzal možnosť navštevovať obľúbené kaviarne, sledovať novinky v kinách, či len vyraziť do ulíc v našich obľúbených outfitoch. Niektoré slovenské osobnosti to však nezastavilo, a aj naďalej nás každodenne tešia svojimi premakanými kúskami, na ktoré občasne hľadíme iba so závisťou. Poďme sa teda pozrieť na náš výber toho najlepšieho! 

Lucypug & GogomanTV 

 

 

 

Meno sympatickej Lucky figuruje na youtubovej scéne už nejaký ten piatok. Známa 24-ročná youtuberka a grafická dizajnérka si šikovne vyberá kúsky a perfektne kombinuje šatník. Človek by si povedal, že počas tohto obdobia sa budú nosiť iba pyžamá či tepláky, no Lucka perfektne strieda casual aj športový štýl. Nedáva sa odstrašiť karanténou a každý deň pracuje na svojom ďalšom looku! Pre inšpiráciu a viac zaujímavých outfitov ju môžete sledovať aj na instagrame pod prezývkou @Lucypug.

Martina Grešová 

 Bývalá vicemiss Miss Universe SR Martina Grešová okrem svojej prirodzenej krásy zaujme aj vycibreným vkusom. Talentovaná módna návrhárka prezentuje Slovensku vlastnú značku oblečenia a i na sociálnych sieťach možno zbadať, že je v móde doma. Počas karantény sa oblieka voľne a pohodlne, no stále štýlovo. Na instagrame ju môžete nájsť aj ako @kdebolotambolo. 

Dalyb 

 

Slovenský rapový i módny guru Dalyb patril vždy so svojim štýlom ku osobitnej kategórii. Na Slovensko prináša niečo nové a moderné a samozrejme, počas karantény aj bezpečné! A to v podobe rôznych značkových fashionable rúšok. Ani v týchto časoch nezaháľa a stále pracuje na nových veciach, pri tom všetkom nás aj stíha inšpirovať trendy oblečením. Nájdeš ho ako @dalybhahacrew. 

SIMA 

Mladá, krásna a talentovaná Simona Hegerová prináša okrem kvalitného ženského rapu/popu aj nový pohľad na módu. Vyniká streatwearom a stáva sa inšpiráciou pre množstvo mladých Sloveniek. Počas karantény zapracovala aj na vlastnej značke rúšok a vypimpila svoj osobný štýl na maximum. Nebojí sa riskovať a kombinovať, a práve to robí jej outfity takými osobitými. Checkuj ju na ig@simonahegerova 

Gleb 

 Počas dní zavretých prevažne doma, Gleb rád zájde aj do prírody, kde následne nesmie chýbať ani záber na jeho vybrané outfityU Gleba dominujú prevažne tmavé farby a jeho štýl nápadne pripomína scény z amerických ghett. Hľadaj ho ako @glebzoo! 

Nikola Lehocká 

 

 Keď sa spomenie štýlové oblečenie, nemôžeme vynechať ani Niku Lehockú, tanečníčku z tímu Dary Rolins. Tá totižto prináša na svoje sociálne siete fresh outfity, či už casual, športové, no aj streatwear. Ani momentálna situácia ju neodradila od toho čo má najradšej a stále rozširuje svoj šatník a ukazuje i nám perfektne premyslené a kombinované looky. Chválime @niiikaaa! 

Eugen 

 

 Simple, no zároveň premyslené outfity prináša aj Eugen (@evzeniss), ktorý počas karantény vyhľadáva hlavne comfy kúsky a šikovne ich kombinuje. Palec hore! 

Na záver nesmieme zabudnúť ani na strop slovenskej rapovej scény a bez ďalších zbytočných slov si ukázať „karanténne outfity“ kráľov kráľov. 

Ego 

Medzi lídrov slovenského rapu patrí aj člen skupiny Kontrafakt – Michal „Ego“ Straka. Skupina KF nám prináša novú hudbu a nové zážitky už vyše dvoch dekád, a aj z tohto dôvodu sledujeme z blízka životy ich členov. Otec a vyštudovaný právnik Ego, je aj kráľom svojho šatníka a na instagrame nás každý deň zoznamuje s jeho výberom a novými kúskami. Počas karantény sa samozrejme chráni, čo dokazujú aj perfektne zladené rúška na fotkách. Sleduj @egoemo a buď v obraze! 

Separ 

 Na druhej strane rapového kráľovstva a opäť na jeho vrchole sa drží aj slávny Separ. Úspešný hudobník je okrem iného ozajstným kráľom módnej scény na Slovensku a práve preto sme si ho nechali na záver. Je jedinečný, originálny a naozaj štýlový! Samozrejme, aj on vydáva svoju vlastnú značku rúšok, ktorú môžeš nájsť aj na jeho instagrame @separ__dms 

 

Ktorý z týchto štýlov sa Vám pozdáva najviac? A kto sa pre Vás počas karantény stál módnym guru? 

Dajte nám vedieť v komentároch! 

#stayhome#staysafe 

+