Logo MaM pici

NOVÝ KLIP OD BOY WONDERA: Kontroverzná kvalita

Hudba

15. februára 2019

Boy Wonder nie je žiadny nováčik a jeho tvorba je všetkým milovníkom našej rapovej scény známa. Ide si stále svojou cestou tematicky, vyjadrovaním a jedinečným prejavom. Momentálne je pretriasaný jeho nový videoklip Ukáž mi lásku, ktorý mnohí jemnocitní jedinci označujú za kontroverzný, alebo nechutný. Toto ale nie je hudba pre krasotinky a jemnučkých chlapčekov.

Okrem geniálneho Wondera v klipe vystupujú mnohé známe osobnosti, ktoré netreba zvlášť predstavovať a ak ste videoklip videli, tak ich určite viete všetkých vymenovať. Klip je každopádne veľmi vydarený a zaujímavý. Boy Wonder je ale celkovo známy tým, že jeho videoklipy nie sú iba nejaké nudné snímky, natočené niekde na sídlisku medzi panelákmi, za šermovania rúk pred kamerou, so zozbieranou partiou za chrbtom, alebo zúrivými pitbullmi na vôdzke.

Stojí za to zhliadnúť aj videoklipy, na ktorých sa podieľal s ľuďmi ako Torula, Zverina, Tono S. a ďalší. Mne osobne sa ale najviac páči intro vo videoklipe k skladbe Zasranej tabák.

A čo vy? Je vám Boy Wonder a jeho tvorba pochuti?

 

 

Ak sleduješ našu stránku MAMpici.com, si pravidelným odberateľom noviniek a čítaš naše články, tak tu pre teba máme zľavový kód na 15%:

MAGAZIN

+